סרטוני תדמית

יצירת סרטון והפקות וידאו הינם תהליך המורכב מכמה שלבים. בשלב הראשון אלמד את האירוע/הפרויקט על בוריו, אכתוב תסריט ואתכנן את הצילומים בהתאם למסר אותו הלקוח מעוניין להעביר. בשלב השני אצא לסטודיו או לשטח על מנת לבצע את הצילומים ואת הראיונות (עפ”י הצורך). בשלב השלישי אערוך את הסרטון בעמדת העריכה, תוך הקפדה על קשר מתמיד עם הלקוח, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. שלב העריכה כולל הוספת מוזיקת רקע, כותרות ואפקטים ויזואליים.

 

סרטוני שיווק לעסקים, גיוס כספים, ליווי פרוייקט ועוד

סרטוני גיוס כספים

מהותם של סרטוני גיוס הכספים היא העברת רגש אמפטי עמוק ותחושת הזדהות אצל הצופה. על מנת לייצר את תחושה זו, אני עובד יד ביד עם הלקוח, בכדי לקבל מידע על הסיפור מכל זוית אפשרית , וביחד אנו מציגים סיפור נוגע ללב.

סרטוני שיווק

סרטוני התדמית מייצגים את קווי המיתוג של העסק, ולכן יש להבין את מהות העסק, ולייצר סרטון ש”ידבר באותה השפה”. בשלב התכנון ובשלב הצילום, אני סופג את האווירה, על מנת שבשלב העריכה, אייצר סרטון המציג את אופי העסק/אתר בצורה הטובה ביותר.

סרטוני ליווי פרוייקט

מטרתם של סרטוני ליווי פרוייקט היא הצגת תהליך מסויים. הפרוייקטים מתחלקים באופן גס לקצרי טווח וארוכי טווח, כאשר התיעוד שלהם יכול להיות למטרות שיווק או למטרת מעקב התקדמות ובקרה. להלן דוגמא למקבץ פרוייקטים קצרי טווח, ודוגמא לפרוייקט ארוך טווח.

סרטוני אדריכלות

סרטוני אדריכלות הם חלון הראווה של המעצב/אדריכל. הצילום מתבצע לאורך שעות האור והחושך, בכדי להדגיש את התאורה הטבעית ביחד עם התאורה המלאכותית, וזאת על מנת להציג את הנכס באופן המיטבי והמחמיא ביותר. בהתאם לצרכים, ניתן לקבל פתרונות צילום נוספים הכוללים צילום סטילס וצילום אווירי.

סרטוני אירועי חוץ

אירועי חוץ הם רבים ומגוונים, אך לכל האירועים יש מכנה משותף אחד – יציאה ליום כיף בשטח. תיעוד האירועים הללו מתבצע לרוב לצרכי שיווק, אך בנוסף לכך, הוא מהווה מזכרת מרגשת מיום עתיר בחוויות.

סרטוני נוף

הצילום האווירי מוסיף ממד חדש לעולם הצילום. מבט ממעוף הציפור. צילום מנקודת מבט זו משנה את הפרספקטיבה שלנו, ומגיש לנו את פלאי הטבע ואת הנוף האורבני במלוא תפארתם.

סרטוני תדמית - כל המסר בכמה דקות

איך ניגשים בעצם לעשיית סרט תדמית? ברעיון אנחנו יודעים שזה הצעד הכי נכון לעסק / הארגון שלנו, אך בפועל כשמנסים לחשוב על זה, אז פתאום האתגר נראה גדול ואפילו יש מי שיימצא אותו למרתיע.

כבר מהשיחה הראשונה, אשמח לשמוע מכם מה המסר שאתם מבקשים להעביר. סרט תדמית יכול להגיע במגוון רחב של קונספטים שונים: הוא יכול להציג את העסק בצורה מאוד ישירה ובליווי קריין, הוא יכול לספק ראיונות בסגנון דוקו, הוא גם יכול להיות סרטון תדמית שמטרתו להפגין את האווירה שבחברה.

ב-Dbpicture נשמח להבין בדיוק מה המסר שאתם מבקשים להעביר, מה המוצר או השירות, מה הם הקווים שמנחים את העסק או החברה, ומה הם היתרונות שמבדילים אותנו אל מול המתחרים. כדי לדעת כיצד להעביר מסרים בדקות ספורות ולקלוע ללבם של הצופים, חשוב ליצור תמהיל אל מסרים מדויקים, חדים וברורים.

נשמח ללוות גם אתכם עם פיתוח יצירתי של סרטון תדמית ייחודי לעסק שלכם. הסרטונים מתאימים לכל עסק חברה, גדולים וקטנים כאחד.

שאלות - תשובות בנושא סרטוני תדמית

סרטון תדמית מתאים לעסק בכל קנה מידה.

עסקים קטנים וגדולים כאחד יכולים ליהנות מלא מעט יתרונות של סרטי תדמית:

  • שיווק ברשתות החברתיות – כדי ללכוד את תשומת הלב של הקהלים הפוטנציאליים, סרטון יכול לייצר אינטראקציה חזקה ולפתח קשר ראשוני יעיל עם הצופים.
  • שיפור המרה באתר העסק – עסקים שמציגים את עצמם עם סרטון מושקע יכולים לייצר שיח ראשוני עם הגולשים ולהעביר מסרים באופן מהיר וחד.
  • יצירת תדמית יוקרתית – עסק שמציג את עצמו בצורה יפה ומושקעת בסרטון, נהנה מרושם ראשוני טוב יותר אל מול המתחרים.

לסרטוני תדמית/גיוס כספים יש דרגות מורכבות – צילום ראיונות, שילוב אנימציות להצגת מוצר/יכולות, הוספת שפה נוספת, כותרות ותרגום עפ”י הצורך.

תלוי ברמת המורכבות. לכל הפחות יום צילום אחד ויום עריכה אחד.

בד”כ אורכו של סרטון תדמית יהיה בין דקה וחצי לשלוש דקות.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: