צילום פורטרט

נעים מאוד, יוני שפר, צלם מקצועי

אני מזמין אתכם לסדרת צילומי פורטרט בסטודיו שלי ברמת גן או בצילומי חוץ בלוקיישן מתאים. צילום פורטרט מוצלח מבוסס על תקשורת טובה בין המצולם למצלמה, ולכן יש חשיבות רבה לאווירה ביתית, נינוחה וסבלנית במהלך הצילומים. האמצעים הטכניים העומדים לרשותי והניסיון הרב אותו רכשתי במשך השנים, מאפשרים לי להציג אותך, את האווירה ואת המסר אותם את/ה מעוניינ/ת להעביר. 

 לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו:.054-4440203 

מהו צילום פורטרט?

מעבר להיותו מזכרת מיוחדת והנצחת רגע, צילום פורטרט הוא גם אמצעי שיווק אפקטיבי לבעלי עסקים, שחקנים ועצמאיים בתחומים שונים, המבקשים להציג את עצמם באופן מקצועי וייחודי. האם באמת לחיצת הכפתור המצלמה היא זו שיוצרת את הפורטרט? לטעמי, צלם פורטרט מקצועי צריך להכיר את התחום הרבה יותר לעומק. עליו להתבונן באדם שמולו ולהבין כיצד להביא לידי ביטוי ויזואלי, באמצעות תאורה מתאימה והעמדה נכונה, את מכלול הרגשות והמסר אותם המצולם רוצה לשדר .

בשביל הכיף... ולמען הדיוק המקצועי

הקפידו לשאול מדוע אתם רוצים להציג את עצמכם בפורטרטהאם הצילום נועד לצרכים עסקיים? או אולי עבור הרשתות החברתיות? האם מדובר בפורטרט שמטרתו להנציח תקופה או רגע מכונן בחייכםהאם זוהי תמונה שתרצו לצפות בה בעוד אי אילו שנים? או שמא תמונה שמטרתה לסמל ניצחון על תקופה קשה ואת תחילתו של פרק חדש?

כששואלים אותי מדוע אני אוהב לצלם פורטרטים, לא אחת אני משיב שהתחושה בתחילתו של יום צילומים דומה לתחושה בתחילתו של ספר חדש. אינך יודע למה לצפות, אך אתה בהחלט נלהב להתחיל במסע.

שאלות נפוצות

האם יש הכנות שצריך לערוך טרם יום הצילום?

בהחלט. בין אם מדובר בצילומים שנועדו עבור שחקנים, ובין אם מדובר בצילומים שנועדו עבור עורכי דין, רופאים, מנטורים או כל בעל מקצוע אחר – חשוב שנתכונן ונתכנן היטב את המסר העומד מאחורי הצילום, הרעיון אותו אנו רוצים להעביר, ובהתאם לכך נארגן גם את העזרים והאביזרים הטכניים שילוו אותנו לאורך יום הצילומים.

איפה הצילומים נערכים?

ברשותי סטודיו לצילום הכולל את כל הציוד הנדרש. אפשר לערוך את הצילומים גם בלוקיישנים נוספים דוגמת מקום העבודה, אתר בטבע או באזור עירוני וכיוצא בכך. ניתן לשנע את הציוד הנדרש לצורך צילומי הפורטרט.

כמה שעות אצטרך להקדיש ליום הצילומים?

לרוב יהיה מדובר בשעת צילום עד מספר שעות בודדות בלבד. אשמח לדעת פרטים נוספים על מטרת יום הצילומים, ומשם גם נוכל להבין את משך הזמן שנדרש לנו 🙂

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: