צילום סטילס מקצועי

נעים מאוד, כיף שבאתם וברוכים הבאים לסטודיו שלי.


כל פרויקט מביא עמו נופח אישי מסוים, אמרה שמעצב הפנים או האדריכל ביקשו להעביר

הצילום תמיד ישאף להמחיש את המסר בצורה המיטבית. הוא יבטא את החזון וידגיש את קו המחשבה מאחורי העיצובאני מזמין אתכם להתרשם מתיק העבודות שלפניכם.

 

לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו054-4440203.

צילומי אווירה

צילומי אווירה מעניקים לצופה את היכולת 'לחיות' את הרגע, ולספוג את האווירה כאילו הוא נמצא שם. צילומי עיצוב פנים, המתבצעים מתוך עין בוחנת, מצריכים תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. חשוב להבין כי הצופה אינו מחפש להתרשם, הוא מחפש להרגיש ולקבל תחושת שייכות.

אני מוצא את תחום צילום הפנים כמאתגר מאוד ביחס לתחומי הצילום המסחרי השונים. כל פריט בתפאורה מוכרח להיות במיקום הנכון, התאורה צריכה לייצר אווירה, ומיקום המצלמה שקובע מה יכנס לפריים, צריך להיות מדוייק. שאלות העולות בזמן הצילום יכולות להיות, כיצד מייצרים פריים נקי ומוקפד אך לא משעמם? האם התאורה מספקת את המראה המחמיא? והאם העבודה הכה קשה שהאדריכל או מעצב הפנים עשו עוברת ומוקרנת כלפי חוץ?

מהו המסר?

כל פרוייקט נוצר לאחר תכנון מדוייק של האלמנטים השונים, והשילוב
בינם לבין התאורה והחלל על כן, יש להתייחס בכובד ראש לכל פרוייקט,

ולהבין איזה ציוד צריך להביא ליום הצילום, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. מהי הזווית הנכונה,מהו הגוון הנכון? האם המטרה היא להעביר עיצוב חדשני ועכשווי? או שמא אווירה כפרית חמימה? האם נכון יהיה להעביר אווירת בוקר מזמינה או רעננה? או שמא שעות ערביים?

מיהו המפרסם?

האם אתם חברת נדל"ן שמבקשת לבצע שיווק נכסים למכירה? או אולי מעצב פנים שזה עתה סיים פרויקט ומעוניין להעלות אותו אחר כבוד לאתר? האם מדובר בפרויקט אדריכלי שזקוק לצילום תדמיתי מקצועי? או שמא מדובר בצילום פנים לצורכי תיירות עבור בתי מלון ואתרי נופש?

זוויות מחמיאות יכולות לספק מעצב הפנים תחושה של ביתיות, ואילו בבית מלון תחושה של נופש מפנק ואיכותי.

אני מזמין אותך לצאת יחד איתי למסע, ובו נתעד את הנכס בהתאם לחזון שלך, עד שנגיע לשביעות רצונך המוחלט.

אחזור אליכם בהקדם

התקשרו: 0544440203

השאירו פניה ואחזור בהקדם: