צילום מוצר

ברוכים הבאים לסטודיו שלי, שמי יוני שפר, צלם מקצועי מזה 15 שנים. אם מצאתם אותי, סימן שאתם מעוניינים לתאר באופן ויזואלי את איכות ורמתו הגבוהה של המוצר שלכם. המטרה שלי היא ללוות אתכם לכל אורך הדרך, להכיר ולהבין את המוצר שלכם, ולעזור לכם למתג אותו ולשווק אותו בצורה יוקרתית ומושכת. לפניכם תיק העבודות שלי להתרשמותכם, ואם תרצו שנתקדם, אשמח לשוחח ולהכיר. לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו: 054-4440203.

צילום מוצרים ככלי שיווק / מיתוג

 מסרים ויזואליים שיווקיים נמצאים בכל מקום! הם על שלטי חוצות, בטלוויזיה והם אפילו נמצאים ממש על אריזת האוכל שקיבלנו כשלקחנו טייק אוואי צהריים לעבודה. מסרים אלו מוגשים אלינו דרך ציורים גרפיים שונים וכמובן באמצעות תמונות.

צילום מוצר הוא תחום של צילומי סטילס שנועד לעזור לנו להמחיש את המוצר עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלנו בדרך המושכת והאטרקטיבית ביותר. למעשה, ככל שתמונה תהיה יותר משכנעת, כך יותר ויותר אנשים ירכשו את המוצר כשהם כבר “משוחדים” וחדורי מטרה בבחירה שהם ביצעו. אתם ולא שום מוצר מתחרה אחר.

התהליך שנעבור ביחד

אנחנו רואים את המוצר, יודעים בדיוק מהו, אבל האם אנחנו יודעים בהכרח מה המסר שאנחנו רוצים להעביר לצופים?

ייתכן מאוד שכן, וייתכן גם שאם נרד לעומקם של הדברים, נגלה שפע של מסרים נוספים, ועולם שלם של דימויים שבו נרצה להשתמש כדי לדבר אל הקהלים הפוטנציאליים.

צילום מוצר אמנם נעשה בסטודיו עם ציוד מקצועי המאפשר רמות דיוק מרביות, אך לצד זאת חשוב להקדיש מחשבה על האופן שבו אנחנו ממחישים את המוצר, הדרך שבה הוא מואר, הגוונים שמחמיאים לו, האם סביבה נטולת כל תפאורה? או שמא יש בתפאורה כדי ליצור אווירה? ומה באשר לצילום אווירי שנועד לשיווק “מוצר” בדמות מגדל רב-קומות או שורה של קוטג’ים?

הרבה שאלות והאמת? גם לא מעט תשובות.

אשמח להציע את שירותיי, ויחד עמך נציג את המוצר שלך בצורה המיטבית.

שאלות נפוצות

האם צריך להגיע אליך לסטודיו?

הסטודיו כולל את כל הציוד הנדרש להפקת צילומי מוצר איכותיים עם רקע ניטרלי, באיכות צילום גבוהה ועם התאורה הנכונה.

את צילומי המוצר ניתן לבצע גם בבית העסק של הלקוח, או בלוקיישן אחר עפ”י הדרישה.

איך המחיר נקבע?

המחיר נגזר מכמות המוצרים או מספר ימי הצילום, זמן העיבוד והצריבה, אם מדובר בצילום מוצר קלאסי או בצילום מוצר 360, סוג המוצר, המיקום בו נערוך את הצילומים וכיוצא בכך.

אתם מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר אלי, ואדאג לברר את כל הפרטים על מנת לתת לכם הצעת מחיר משתלמת. 

מה צריך כדי להתחיל?

בעת יצירת הקשר הראשונית, אבקש להכיר יותר את המוצר שלכם, להבין מהי המטרה העסקית ומהו סוג הקהל שאליו אתם מבקשים לפנות. עפ”י התפיסה שנגבש ביחד, נארגן את כל האביזרים והעזרים הדרושים על מנת להשלים את הצילום. כל צילום מוצר הינו פרויקט בפני עצמו, ולכן מצריך התייחסות פרטנית.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: