צילום מוצר

שמי יוני שפר, ברוכים הבאים לסטודיו שלי. אם מצאתם אותי, סימן שאתם מעוניינים לתאר באופן ויזואלי את איכות ורמתו הגבוהה של המוצר שלכם.

המטרה שלי היא ללוות אתכם לכל אורך הדרך, להכיר ולהבין את המוצר שלכם, ולעזור לכם למתג אותו ולשווק אותו באופן יוקרתי ומושך.

אני מזמין אתכם להתרשם מגלריית התמונות שלי, ואם תרצו שנתקדם, אשמח לשוחח ולהכיר.

לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו054-4440203. 

צילום מוצר ככלי שיווק/מיתוג

 מסרים ויזואליים שיווקיים נמצאים בכל מקום! על שלטי חוצות, אפילו נמצאים ממש על אריזת האוכל שקיבלנו כשלקחנו טייק אוואי צהריים לעבודה. מסרים אלו מוגשים אלינו כמובן גם על גבי תמונות.

צילום מוצר הוא תחום הנועד לעזור לנו להמחיש את המוצר עבור הלקוחות הפונציאליים בדרך המושכת והאטרקטיבית ביותר. למעשה, ככל שתמונה תהיה יותר משכנעת, כך יותר ויותר אנשים ירכשו את המוצר כשהם כבר "משוחדים" וסמוכים ובטוחים שהוא הוא הבחירה הנכונה, ולא מוצר מתחרה אחר.

התהליך שנעבור ביחד

אנחנו רואים את המוצר, יודעים בדיוק מהו, אבל האם אנחנו יודעים בהכרח מה המסר שאנחנו רוצים להעביר לצופים?

ייתכן מאוד שכן, וייתכן גם שאם נרד לעומקם של הדברים, נגלה שפע של מסרים נוספים, ועולם שלם של דימויים שבו נרצה להשתמש כדי לדבר אל הקהלים הפוטנציאליים.

צילום מוצר אמנם נעשה בסטודיו עם ציוד מקצועי המאפשר רמות דיוק מרביות, אך לצד זאת חשוב להקדיש מחשבה על האופן שבו אנחנו ממחישים את המוצר, הדרך שבה הוא מואר, הגוונים שמחמיאים לו, האם סביבה נטולת כל תפאורה? או שמא יש בתפאורה כדי ליצור אווירה?

הרבה שאלות והאמת? גם לא מעט תשובות.

אשמח להציע את שירותיי, ויחד עמך נציג את המוצר שלך בצורה המיטבית.

 

אחזור אליכם בהקדם

התקשרו: 0544440203

השאירו פניה ואחזור בהקדם: