צילום בנייה ותשתיות

יוני שפר, צלם מקצועי לצילומי בנייה ותשתיות.

באם חיפשת אחר צילומי סטילס מקצועיים בעבור פרוייקט פיתוח, תשתית או בנייה, בעמוד זה תוכל למצוא את המידע הנדרש.

 בנוסף, חברת dbpicture מספקת שירותי צילום אווירי לחברות בנייה ותשתיות. כאן תוכל לראות תיק עבודות גם בנושא זה, או להקליק כאן ולעבור לעמוד הרלוונטי לצורך קבלת מידע מפורט.

לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו054-4440203.

פרויקטים במגוון היקפים

צילום בנייה ותשתיות יכול להתבצע לטובת מגוון רחב של נסיבות החל ממעקב התקדמות הפרוייקט, דרך צילומי שיווק/תדמית, הדמיות ומדידות, ועד לצילום לצורך הצגת ראיות בדיון משפטי.

סטודיו dbpicture ערוך לכל סוגי הפרויקטים, קצרי טווח וארוכי טווח, תוך שימת דגש על מטרות ויעדי הלקוח, וחתירה למתן שירות מקצועי, המותאם באופן אישי להגדרותיו.

בין לקוחותיי ניתן למצוא חברות בנייה ותשתית, עיריות, אגפי הנדסה וגופים פרטיים.

אני ערוך לצילום פרויקטים מורכבים בתנאי שטח מאתגרים.

צילום תשתיות מקצועי לתיעוד בנייה

יוני שפר, צלם בנייה ותשתיות מקצועי בעל ניסיון עתיר שניםלצד צילומי סטילס (עם מצלמה סטנדרטית) בעבור צילומי תיעוד בנייה, אני בעל רישיון להטסת רחפנים, רשיון לניהול מטיסים נוספים (רשיון הפעלה אווירית) תחת החברה שלי, וביטוח להפעלת רחפנים. בנוסף לכך אני מחזיק ברשיון עבודה בגובה

ציוד מקצועי מתקדם

צילום תשתיות וכל שכן צילום אווירי, דורשים איכות צילום בחדות גבוהה ויכולת לכלול מגוון עשיר של פרטים בתוך פריים אחד.

צילומי מעקב בנייה, כמו גם ליווי פרוייקט, מצריכים תיעוד ממספר רב של זויות, ולכן יש צורך להציב בשטח מספר מצלמות (לעיתים 4 מצלמות ואף יותר). יש לעקוב אחר שלבי התקדמות העבודה, ולהיות עם האצבע על הדופק בנוגע להפעלת הציוד והצבתו המחודשת. בפרוייקטים ארוכי טווח (בנייה), ניתן לקבל מוצר מוצר נוסף – time lapse ארוך טווח. מדובר על מערכת צילום שמציבים בשטח בתחילת הפרוייקט, והיא נשארת שם עד סיומו. מטרתה של המערכת היא לצלם תמונה אחת ביום, ובסופו של הפרוייקט להציג את כל הליך הבנייה בסרטון וידאו מואץ.

לשם כך, סטודיו dbpicture רותם את ציוד הצילום המתקדם והמקצועי ביותר, המאפשר, בין היתר, מתן מענה של סיור וירטואלי 360°, עבור מגוון לקוחות בתחום הבנייה והתשתיות.

 

צרו עמי קשר

לפני שאגיע לאתר הפרויקט, אשמח לקבל פרטים משלימים אודות היקפו, צורכי החברה, מטרות ויעדים.

השירות המסופק מטעמי הינו בהתאמה אישית ומשתנה בהתאם להיקפי הפרוייקט.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: