צילום אדריכלות

נעים מאוד, כיף שבאתם וברוכים הבאים לסטודיו של יוני שפר.


כל פרוייקט מביא עמו נופך אישי מסוים, אימרה שמעצב הפנים או האדריכל ביקשו להעביר. 
צילום עיצוב פנים תמיד ישאף להמחיש את המסר בצורה המיטבית. הוא יבטא את החזון וידגיש את קו המחשבה מאחורי העיצוב. צילום אדריכלי צריך להציג את ההרמוניה שבין הצורות, הצבעים והתאורות בהם בחר האדריכל/מעצב לבין התאורה הטבעית של המקום. בהתאם לצרכי הלקוח, ניתן לקבל פתרונות נוספים לצילום אדריכלות ונדל”ן , הכוללים וידאו אדריכלי וצילום רחפן. אני מזמין אתכם להתרשם מתיק העבודות שלפניכם.

 

לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או התקשרו054-4440203.

צילומי אדריכלות

צילומי אדריכלות מעניקים לצופים את היכולת ‘לחיות’ את הרגע, ולספוג את האווירה כאילו הם נמצאים שם. צילום אדריכלות, המתבצע מתוך עין בוחנת, מצריך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. חשוב להבין כי הצופה אינו מחפש להתרשם, הוא מחפש להרגיש ולקבל תחושת שייכות.

אני מוצא את תחום האדריכלות כמאתגר מאוד ביחס לתחומי הצילום המסחרי השונים. כל פריט בתפאורה מוכרח להיות במיקום הנכון, התאורה צריכה לייצר אווירה, ומיקום המצלמה שקובע מה יכנס לפריים, צריך להיות מדויק. שאלות העולות בזמן הצילום יכולות להיות, כיצד מייצרים פריים נקי ומוקפד אך לא משעמם? האם התאורה מספקת את המראה המחמיא? והאם העבודה הכה קשה שהאדריכל או מעצב הפנים עשו עוברת ומוקרנת כלפי חוץ?

מהו המסר?

כל פרוייקט נוצר לאחר תכנון מדויק של האלמנטים השונים, והשילוב בינם לבין התאורה והחלל. על כן, יש להתייחס בכובד ראש לכל פרוייקט, ולהבין איזה ציוד צריך להביא ליום הצילום, וזאת על מנת שנקבל את התוצאה הטובה ביותר. מהי הזווית הנכונה, מהו הגוון הנכון? האם המטרה היא להעביר עיצוב חדשני ועכשווי? או שמא אווירה כפרית חמימה? האם נכון יהיה להעביר אווירת בוקר מזמינה או רעננה? או שמא שעות ערביים?

מיהו המפרסם?

האם אתם חברת נדל”ן שמבקשת לבצע צילום של נכסים למכירה? או אולי מעצב פנים שזה עתה סיים פרויקט ומעוניין להעלות אותו אחר כבוד לאתר? האם מדובר בפרויקט אדריכלי שזקוק לצילום תדמיתי מקצועי? או שמא מדובר בצילום פנים לצורכי תיירות עבור בתי מלון ואתרי נופש?

זוויות מחמיאות יכולות לספק מעצב הפנים תחושה של ביתיות, ואילו בבית מלון תחושה של נופש מפנק ואיכותי.

אני מזמין אותך לצאת יחד איתי למסע, ובו נתעד את הנכס בהתאם לחזון שלך, עד שנגיע לשביעות רצונך המוחלט.

 

שאלות נפוצות בנושא צילום עיצוב פנים

האם צילומי חוץ נכללים ביום הצילום?

בהחלט ניתן לבצע צילומי חוץ, על מנת לתת מבט נוסף על הנכס, אשר ישלים את זויות הצילום.

ברשותי גם רישיון מטיס ורישיון הפעלה אווירית לצורכי צילומי רחפן עבור נכסים, בנייני מגורים, מגדלי מגורים, מבנים מסחריים, אתרי בנייה וכיוצא בזה.

כיצד מושפע התמחור?

בהתאם לנכס, מורכבות הפרויקט והיקפו.

ככלל, צילום נכס דורש את ההגעה אליו ואת שינוע הציוד הנדרש, ביצוע יום צילומים המתפרש על פני מספר שעות (ייקבע על-פי פרטי הפרויקט) וזמן נוסף שנדרש עבור ליטוש התמונות ועיבודן.

האם מדובר בדירה קטנה? או אולי בצילומי עיצוב פנים הנדרשים למלון חדש שנפתח? או מגדל מגורים? כל פרויקט מביא איתו מאפיינים שונים אותם אברר כבר במעמד השיחה הראשונית.

האם אתה ערוך לפרויקטים בהיקפים גדולים?

אני ערוך לביצוע עבודות בכל סדר גודל, החל מפרויקטים הנחשבים פשוטים ועד למורכבים ביותר.

כמו כן, ניתן לבצע פרויקטים ארוכי טווח, המלווים תהליכי בנייה מתחילתם ועד סופם.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: