צילום סטילס מקצועי

תפיסת הרגע והקפאתו הקסימה אותי תמיד. לאורך הזמן צברתי נסיון והתמקצעתי במספר תחומים בצילום סטילס, בסטודיו ובשטח. הבסיס המשותף לכל התחומים הוא הרצון שלי לייצר תמונה מעניינת ואסתטית, כזו שתיתן מענה מיטבי למטרה לשמה היא צולמה.

אלבומי צילום סטילס במגוון תחומים

צילום סטילס - האמנות של הנצחת רגעים

על פניו המשימה פשוטה – מנציחים את הרגע עם המצלמה. אך כדי לייצר רגעים שמעבירים תחושות, רגשות ומסרים דרך סצנה אחד בודדה, חשוב למצוא הזוויות הנכונות וללכוד הבעות, אווירה מאוד מסוימת ושלל פרטים ‘קטנים’ שיחד משתלבים בצורה מנצחת.

צילום סטילס מקצועי הוא אמנות מעניינת שמשלבת בין הצורך בידע טכני לתפעול המצלמה והציוד הנלווה, לבין היכולת לייצר תמונה שלא תגרום לנו לרפרף ולהמשיך הלאה. כזו שתרשים את הצופה ותניע אותו להגיע למסקנות מאוד מסוימות.

כדי ללכוד את הרגע הזה, שדי במבט חטוף כדי להבין אותו, אני מזמין אתכם אלי לסטודיו שברמת גן, ליום צילומים מקצועי, מהנה וחווייתי. 

לאנשים, מוצרים, אירועים ועוד

לעתים אני פוגש בבלבול מסוים שקיים בין צילום סטילס לבין צילום פורטרט. צילום פורטרט הוא חלק ממכלול של צילומי סטילס, כשהמטרה שלו היא לצלם אנשים. לרוב המטרה תהיה עסקית שכן פרילנסרים או עסקים, ירצו בצילום שישקף מסר מקצועי מסוים ורושם על הצופה.

צילום סטילס מגיע למחוזות הרבה יותר רחבים מאלו, והוא מתעד גם עצמים שונים. זהו יכול להיות צילום אווירה או אולי צילום נדל”ן וגם צילום מוצר בין אם למגזינים או אולי אפילו לאתרי סחר אינטרנטיים דוגמת אמזון.

כצלם מנוסה, השירות שלי הוא לדעת כיצד להפיק כל תרחיש, כל סצנה, כל הבעת פנים וכל אווירה, כל תפאורה וכל אופן ההנחה של חפץ כזה או אחר, לכדי צילום סטילס איכותי שמעורר רגש פתאומי ותחושה מצד הצופה.

אשמח ללוות אתכם ביום הצילומים, ולצאת יחד עמכם למסע מרתק, יצירתי ומהנה שיניב לנו שלל תצלומים נהדרים ובלתי נשכחים.

שאלות - תשובות בנושא צילום סטילס

בוודאי. 

בצילומי סטילס יש צורך להתכונן ליום הצילומים גם מבחינה רעיונית וגם מבחינה טכנית (ציוד). 

הצילומים יכולים להתקיים בסטודיו או בכל לוקיישן מתאים לדרישה.

אני עובד בתחום כ -15 שנה.

תלוי בפרוייקט אותו מצלמים. יכול להיות מצב שבו שעה אחת תספיק, ויכול להיות מצב שבו נזדקק לכמה ימים של צילום (כמות גדולה מאוד של מוצרים למשל). בכל פרוייקט יש לקחת בחשבון גם את הזמן של עיבוד התמונות לאחר הצילום.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: