שיעורי יסודות הצילום

מצלמה היא סך הכל מוצר נגיש לחלוטין. חלקנו אפילו יודעים להוציא תמונות מעולות מהניידים. אבל לא משנה כמה נתאמץ, וגם אם נגיע לזוויות ייחודיות או נלכוד רגע מרהיב, נוף עוצר נשימה – משהו עדיין ירגיש לנו חסר. תמיד נשאל את עצמנו למה התמונות של צלמים מקצועיים הן יפות / מרשימות או מיוחדות יותר.

זה לא אומר שאתם צלמים לא טובים, אל תיכנסו אפילו לפינה הזאת 🙂

זה פשוט אומר שאתם צריכים ללמוד את היסודות הבסיסיים שיאפשרו לכם למצות את הפוטנציאל האדיר של המצלמה שלכם. וכן, אני ממליץ להיעזר במצלמה מקצועית ולהניח בצד את הניידים.

לפרטים נוספים השאירו פניה באתר או התקשרו054-4440203 (יוני)

קורס יסודות הצילום 1 על 1

לטעמי, באמנות כמו שבאמנות – כל אחד רוצה לקחת את זה למחוזות שלו, למקומות שלו. גם אם אנחנו לא צלמים מקצועיים, וודאי שבמרוצת הזמן ואפילו באופן אינסטינקטיבי, פיתחנו לעצמנו סגנון צילומי, העדפות וחשקים לזרמים מסוימים.

מטרתו של הקורס היא לקחת את הידע הקיים שלכם, ולהוסיף עליו את מה שלטעמכם חסר. אני סמוך ובטוח שבמסגרת הקורס, שלדעתי הוא גם הרבה יותר חוויה מהנה מאשר תכנית לימודית, ייפתח בפניכם צוהר שלם של אפשרויות וידע חדש שרק יעורר בכם את החשק להעמיק עוד ועוד בעולמות הצילום.

לאורך הקורס נכיר את המצלמה מבחינה טכנית, נבין את המשמעויות השונות של כל רכיב, את האפשרויות הקיימות לצורך צילומים שמותאמים לסצנות שונות ותנאי שטח משתנים. הקורס כולל קומופוזיציה, משחקי אור וצל, שיטות שונות שבאמצעותן אפשר להפיק תמונות יפות יותר בטבעתמונות פורטרט וצילומים אורבניים.

והאמת? אני קצת מתקשה להסביר מה קורס יסודות הצילום פרטי כולל פשוט בגלל שהוא מותאם למה שאתם מרגישים שחסר לכם. בשיחת הייעוץ איתי אשמח להבין את המטרות שלכם, להמליץ מה הם הנושאים שיתאימו לכם, ולהסביר על האפשרויות השונות שבין שיעורים פרטניים לבין קורס מקיף.

שיעורי צילום מעשיים - מה ההבדל ביני לבין מכללה?

יש לא מעט מכללות שמציעות קורס יסודות הצילום, אז למה דווקא מתכונת פרטית?

אני מציע שיעורי צילום מעשיים שתוך כדי תנועה מאפשרים לנו להבין איך ולאן לקחת את היכולות הטכניות של המצלמה. לטעמי כשרוצים ללמוד דבר מה אמנותי, קשה מאוד להשאיר את היוצר או היוצרת בכיתה.

אז השריר כבר מרצד לכם ודוחק בכם לקום ולצלם, אך בו זמנית אתם גם לא רוצים לוותר על הידע התיאורטי שמסביב – אני שמח להציע לכם מתכונת אפשרית שלא מתפשרת על שום פרט ופרט.

שיעורי צילום מעשיים מתקיימים במתכונת 1 על 1, ובאופן הזה מאפשרים לי ולך לרכוש ידע רב, בלי הסחות דעת ובלי שאלות של תלמידים ותלמידות אחרים. מה שאתם רוצים ללמוד עם אפשרות לרכישת ידע מהבסיס ועד ל…. קלישאתי כמה שזה יישמע – באמת שהשמיים הם הגבול.

אפשרות ללימוד יסודות הצילום אונליין

תלוי איזה נושא אתם בוחרים ללמוד.

אם מדובר בנושאים פרקטיים שמצריכים יציאה לשטח ויום צילומים – אז וודאי ששיעורים אונליין לא רלוונטיים 🙂

אם מדובר בקורס יסודות הצילום בהיבט התיאורטי, או אפילו הכרת המצלמה, אז אין כל בעיה. ניתן להעביר את השיעורים מרחוק בזמן שלכם ובקצב שלכם.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: