מימד נוסף להפקה שלך
נגן וידאו
נגן וידאו
מעקבי בנייה ותיעוד

צילום אווירי להפקות והופעות

ברוכים הבאים ל-Dbpicture שהוקמה ומנוהלת על-ידי יוני שפר צלם מקצועי מזה 15 שנים, מומחה בצילום אווירי למגוון מטרות וצרכים עסקיים, בידוריים ומקצועיים כאחד.

מחפשים צילום אווירי עבור הפקות קולנועיות או טלוויזיוניות? רוצים שהפרסומת שלכם תקבל זווית ייחודית שתלכוד את עיניהם של הצופים? או לתעד הופעה חיה מזוויות שילהיטו את הקהל שצופה באקרנים וישמשו לסרטונים שיווקיים עתידיים?

 

אשמח ללוות גם אתכם, ולייצר עבורכם הפקות וידאו מרהיבות, ברזולוציה גבוהה ובזוויות שמהפנטות את העין.

גלריית צילום אווירי להפקות והופעות

איך מתחילים?

כבר מתחילת הדרך, נאפיין ביחד את הצרכים הנדרשים מן הצילום האווירי; האם ישנה תחושה מסוימת שאנו מבקשים להעביר לצופה? רגש שאנו רוצים לעורר בו? האם הצילום נועד לבסס רגע דרמטי דוגמת חילוץ מסוכן? או לחילופין תמונות נוף שמעבירות אווירת נופש קיצית?

 

במקרים של צילום אווירי להופעות חיות, אבקש להבין את תנאי השטח שניצבים בפנינו, היכן ההופעה תתקיים? וודאי שיש הבדל באופן שבו ניגש להופעה באמפי לעומת הופעה על מרחב של מדשאות מישוריות. האם ההופעה מתקיימת בצהריים? או בתנאי חשיכה, דבר שנחשב לדיי נפוץ בהופעות מרכזיות.

מה השירות כולל?

בבחירתכם בשירותי Dbpicture, אתם קודם כל תיהנו מיחס וליווי אישיים. יש מי שנמצא אתכם לכל אורך הדרך.

באפשרותכם לבחור בין שירות של קבלת חומרי הצילום הגולמיים עבור הבאה לעריכת העורכים המקצועיים מטעם ההפקה הקולנועיות או הטלוויזיות.

 

כמו כן, ניתן לבחור בחבילה המורחבת הכוללת שירותי עריכה מקצועיים עד לקבלת מוצר מוגמר ומלוטש.

 

מתחילת הצילום ועד לעריכה הסופית, אדאג לבצע את העבודה בהתאם לצרכים הנקודתיים שלכם, ולאחר שביצענו איפיון מקיף וכולל עבור תוצאה ללא פשרות.

ליצירת קשר

חיפשתם שירותי צילום אווירי לקולנוע, טלוויזיה, פרסומות והופעות חיות? מצאתם את Dbpicture.

 

לקבלת פרטים נוספים, צרו איתי קשר במספר: 054-4440203, או השאירו פניה באתר (יוני שפר).

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: