מעקבי בנייה ותיעוד
נגן וידאו
נגן וידאו
מעקבי בנייה ותיעוד

צילום אווירי לאתרי בנייה

Dbpicture, חברה המתמחה בצילום אווירי מקצועי, מציעה שירות מעקבי בנייה ותיעוד מקצועיים עם ציוד הצילום המתקדם והמקצועי בישראל.

יוני שפר, בעלי ומייסד Dbpicture הינו צלם בעל ניסיון של כ-15 שנים בתחום, בעל רישיון מטיס ורישיון הפעלה אווירית וכן מחזיק ברישיון עבודה בגובה. 

שירות מקצועי לכל אורך הדרך עבור חברות פיתוח ובנייה לצרכים של: תיעוד המבנה, בקרה אחר קצב ההתקדמות ופיקוח. 

צילום אווירי לאתרי בנייה - תיק עבודות סטילס

צילום מעקב בנייה - מתי נזדקק לזה?

צילום אווירי למעקב בנייה משמש בעיקרו עבור מקבלי ההחלטות והאמונים על בטיחות אתר הבנייה. ניתור והבנת קצב בנייה, ובקרה תקופתית אחר נהלי הבטיחות והעבודה של הצוותים בשטח, מאפשרים הליך קבלת החלטות נכון יותר ומדויק יותר, כזה אשר תואם את המציאות שבשטח.

כמו כן, חברות בנייה רבות נעזרות בצילום אווירי לבנייה כאמצעי תיעוד שבו ניתן להשתמש מאוחר יותר למטרות פרסומיות החל מסרטוני תדמית ועד לצילומי סטילס מרהיבים מזוויות ייחודיות.

כאן המקום לציין שכלל החומרים מתועדים באמצעות ציוד צילום מתקדם המאפשר רזולוציה חדה וראות נקייה של האתר מגבהים משתנים.

מה סרטי מעקב בנייה כוללים?

סרטי תיעוד ומעקב בנייה מאפשרים לבחון את קצב התקדמות הפרויקט דרך מספר היבטים:

ראשית ניתן לבחון את התקדמותו עבור יצירת מצגות עם תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. מקרים שכאלו נפוצים למשל בקרב חברות בנייה ציבוריות הבונות מבנים ציבוריים מטעם עיריות, כך למשל תקף הדבר לגבי חברת אחוזות החוף של עיריית תל אביב, חברה האמונה על בנייה מבני ציבור וביניהם כיכר דיזנגוף.

 

 בנוסף, צילום מעקב בנייה יכול להשתלב מעולה עם טיים לאפס, צילום אווירי לאתרי בנייה המתקיים באמצעות רחפן מקצועי ואשר עוקב אחר קצב התקדמות הפרויקט. לא אחת, נהוג להשתמש בסרטונים אלו לצרכים שיווקיים.

סרטי תיעוד בנייה ממחישים בצורה ויזואלית איך מתקדם הפרויקט.

 

בכל פרויקט ופרויקט, נדאג לוודא שתקבלו את השירות המקצועי עם התוצאות הנדרשות. נבצע תיאום מדויק של ציפיות הפרויקט ונבחן את האפשרויות העומדות בפנינו.

ניתן להזמין צילום אווירי כפי כחומר גולמי של צילום ותיעוד, או לשדרג לחבילות שונות לרבות עריכה מקצועית.

אחזור אליכם בהקדם

התקשרו: 0544440203

השאירו פניה ואחזור בהקדם: