תן לעצמך את החופש להמריא
נגן וידאו
נגן וידאו
תן לעצמך את החופש להמריא

צילום אווירי

צילום אווירי משמש אותנו עבור מגוון רחב של צרכים החל מסרטוני תדמית מרשימים, דרך תצוגות של פרויקטי נדל"ן ואדריכלות, ועד מיפוי ומידול.

 

לרשות dbpicture מומחיות ארוכת שנים בצילומי אוויר המתצבעים באמצעים הטכנולוגיים המשוכללים והמתקדמים בישראל. איכות צילום גבוהה ומרהיבה, והיא מאפשרת לך חווית צפייה מרשימה עד הפרט האחרון.

מוצרים נוספים

כניסתם של הרחפנים לעולם הצילום פתחה את הדלת לעולם של מוצרים שבעבר היו נחלתם של מסוטי/מסוקי צילום. הרחפן הינו כלי זעיר ושקט, ולכן הוא יעיל מאוד בשטח עירוני, אך גם בשטח פתוח. למוצרי הצילום האווירי עלויות נמוכות, והם מספקים מענה מהיר ויעיל בתחומי המיפוי, הבנייה ושיווק פרוייקטים או אתרים.

סיור וירטואלי פארק אופקים

סיור וירטואלי המציג פנורמה של פארק אופקים. הסיור מציג תמונה שלמה וכוללת של הפארק, ומשלב בתוכו סרטונים של כל מתקני הפארק ופינות הישיבה. בנוסף, משולב גם סרטון תדמית של קק"ל.

סיור וירטואלי תל אביב

סיור וירטואלי המציג פנורמה של תל אביב מגובה של 65 מטר, המדמה את הגובה מהקומה העשרים. הצילום מציג את הנוף הנשקף מקומה זו, ומשלב בתוכו תמונות וסרטונים של אתרים באיזור.

צילום אווירי להצגת הדמיות

צילום רחפן בגובה ומהירות הנקבעים מראש, מייצר פתרון פשוט להצגת הדמיות של מבנים על פני השטח. צילום סטילס נותן את אותו המענה בתצוגת הדמיה סטטית.

פוטוגרמטריה ומידול

בעזרת תוכנה ייעודית, הרחפן מבצע גיחת צילום אנכי בתוך תחום נתון (במתווה שתי וערב). השילוב בין צילום רחפן ומודד קרקעי, מייצר פתרון יעיל וזול בתחום המיפוי. ניתן לבצע שילוב צילום אלכסוני (בגבהים שונים) ואנכי , ולייצר מהחומרים מודל תלת ממדי.

שאלות - תשובות בנושא צילום אווירי

עלות יום צילום אווירי שאיננו כולל את עריכת הסרטון, הינה 1,500 ש"ח.

אפשר לשדרג את החבילה לעריכת סרט מקצועי באורך על-פי בחירת הלקוח. אם מדובר ביום צילומים + עריכה, אשמח להבין את הצרכים שלכם דוגמת: שיווקי, לצורכי מצגת למעקב הנדסי, מיפוי וכיוצא כזה, ולבנות עבורכם את החבילה המתאימה ביותר.

אני בעל רישיון מטיס ורישיון הפעלה אווירית.

לא מדובר רק ברישיונות פורמליים שנועדו להראות אם מדובר באיש מקצוע או לא, אלא גם בהכשרות שתפקידן להבטיח את השמירה על ביטחונכם וביטחון הנוכחים באירוע המצולם.

החבילה הבסיסית כוללת את חומר הצילום הגולמי בלבד. ניתן לשדרג ולקבל עריכה ברמה מקצועית גבוהה ואיכותית.

במסגרת העריכה, מתבצע עיבוד לתמונה לצורך שיפור החדות והצבעים שיבטיחו סרטון איכותי ולשביעות רצונכם.

כן, ערוך לביצוע פרויקט בכל סדר גודל, וגם פרויקטים ארוכי טווח.

אחזור אליכם בהקדם

התקשרו: 0544440203

השאירו פניה ואחזור בהקדם: