צלם סטודיו

יוני שפר, צלם סטודיו מקצועי מזה 15 שנים. 

 

אני מזמין אתכם אלי לסטודיו לצילום ברמת גן, וביחד נפיק אלבומי תמונות בשלל סגנונות שונים ויצירתיים. מדוע נפיק ולא אפיק? בעולם הצילום, לא מספיק שהצלם יביים או ינחה את הסצינה, צריך תקשורת טובה הין המצולם למצלמה.

 

תקשורת זו מושפעת בצורה ישירה מרמת הנינוחות של המצולם או המצולמת, אותה נינוחות שנובעת מהאווירה הרגועה אותה יוצר צלם הסטודיו. אווירה שכזו מאפשרת מצב שבסופו של יום אתם תצאו עם אלבום תמונות שמשדר במדויק את מי שאתם ומה שאתם.

צילום סטודיו ברמת גן

טבעי שנרגיש לא טבעי אל מול עדשת המצלמה. אי אפשר באמת לשלוט בזה ולעבור ממצב א’ למצב ב’ בנונשלנטיותאני שמח ודיי מתגאה להגיד שיצרתי סטודיו ביתי, חמים ומזמין שאט אט משרה רוח נינוחה ושלווה. אט אט המצלמה המאיימת הופכת למשחק שהופך את כל החוויה למהנה, מרעננת ושוברת שגרה.

 

כדי להביא לכם את התוצאות הטובות ביותר, התצלומים צריכים להעביר מסר ברור, לשדר את מי שאתם בלי מחסומים ובלי תחפושות. הבטחה שלי – אתם תסתכלו בדיעבד על יום הצילומים ותזכרו אותו פשוט כיום של בילוי וקצת נתק מהשגרה היומיומית, המוכרת והשוחקת.

 

כשההנאה מובטחת, זה בא לידי ביטוי בהבעות הפנים, במידת שיתוף הפעולה, וזה מביא לתוצאות שתמיד כיף לראות אותן אט אט נרקמות ומתהוות.

 

 לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

מהו צילום סטודיו?

אם ננסה לעשות הפרדה גסה בין שני תחומים מהותיים, אז הרי שישנם צילומי חוץ וישנם צילומי סטודיו. צילומי חוץ יכולים לכלול צילום אדריכלי ועיצוב פנים, צילומי טבע, צילום חיי לילה או אירועים, וצילום אווירילעומת זאת, ישנם צילומים המתקיימים בתוך סטודיו מקצועי דוגמת יצירת בוק לשחקניםצילומי פורטרט, צילומי הריון וצילומי מוצר

ההבדלים ניכרים בעיקר ביכולת של הצלמים לקבל שליטה מלאה על התנאים הסביבתיים שיסייעו ליצירת התמונה המחמיאה ביותר והאיכותית ביותר. וודאי ששחקן או שחקנית שירצו להיראות במיטבם, יבחרו להצטלם קודם כל בסטודיו, וכך גם בעל או בעלת עסק שמבקשים לייצר תמונת תדמית. סטודיו מאפשר בקרה מלאה ומוחלטת על הנעשה, והוא מאפשר לא אחת, שימוש בציוד צילום מתקדם ועזרים ויזואליים שונים שיוצרים את סביבת הצילום האידיאלית ביותר.

האם אני צריכ/ה להיערך ליום הצילומים?

אם מדובר במוצרים אז נתאם מראש את כל מה שצריך לקראת יום הצילומים, אם אתם הוא למעשה מושא הצילום, אז וודאי שכדאי להתכונן לקראת היום המיוחד ושתגיעו במיטבכם.

 

בגדול – לכו לישון כמו שצריך, אל תגיעו אחרי יום עבודה ממושך או אם אתם יודעים שאתם עמוסים במטלות וממהרים לסיים את הסשן.

 

כדאי להיות רגועים ונינוחים. בחרו את הבגדים שאיתם אתם מרגישים במיטבכם. לא תאמינו עד כמה אתם משדרים את זה, גם אם אתם לא מתכוונים.

 

הצטיידו במצב רוח חיובי והמון רוח ספורטיבית, ואני מבטיח לכם שהחוויה תהיה מהנה ומיוחדת.

חיפשתם צילום סטודיו ברמת גן? טוב שבאתם, דברו איתי ונתקדם 🙂

יוני שפר, צלם סטודיו מקצועי

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: