צלם ברמת גן

יוני שפר, צלם מקצועי עם סטודיו ביתי ברמת גן.

התמחות במגוון רחב של תחומי צילום: צילום סטילס, צילום מוצר, צילום מזון, צילומי פרופיל לרשתות חברתיות, צילום קטלוגים, צילום אווירי, בוק לשחקנים, שחקניות, דוגמנים ודוגמניות עריכת סרטוני תדמית לעסקים ועוד.

בכל פרויקט ופרויקט שאני לוקח על עצמי, אני מקפיד לוודא שהתוצאה הסופית תתאים לרצונם של לקוחותיי עם מציאת הזווית הנכונה שתספר סיפור, שתעביר מסר מסוים ושתתפוס את תשומת לבו של הצופה.

אני מזמין אתכם אלי לסטודיו לחוויית צילום שמביטה אליכם מעבר לעדשה. חוויה שונה ומיוחדת ובה ביחד, נפיק את המיטב מסט הצילומים ונקלע בדיוק למה שדמיינתם והרבה מעבר.

סטודיו לצילום ברמת גן

נכנסתי לעולם הצילום לפני כ-15 שנים, כצלם חובב בתחום הסטילס. מאז ועד היום, הגישה שלי אינה השתנתה, אני מוצא את עצמי בכל פעם מחדש עובר עוד שלב במסע שבו מכיר ולומד טכניקות נוספות, פוגש באתגרים ומתנסה בז’אנרים חדשים. אני בעל תואר ראשון בצילום, אותו סיימתי בהצטיינות, בעל רישיון מטיס רחפנים מקצועי לצורכי צילום אווירי ומכיר ומלמד באופן פרטי מגוון רחב של תוכנות עריכה וצילום לרבות , לייטרום, פוטושופ, פרמייר פרו ואפטר אפקטס.

 

אני מזמין אותך לסייר באתר שלי ולצפות במגוון תיקי העבודות הנמצאים בכל אחד מן הנושאים בהם אני מתמחה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה, אשמח להבין במדויק את המטרות שלשמן אתה מעוניין לרתום אותי למשימה. באם מדובר בצילום מזון – האם מדובר בצילום עבור רשת מזון? או אולי מסעדה? בצילום מוצר וודאי שיהיה הבדל משמעותי בין שעון לבין שואב אבק. באם אתה נותן שירות אז הרי תמונה ייצוגית יכולה לשמש כחלון הרוואה לעסק שלך.

 

אני שמח וגאה להציע סטודיו לצילום המספק מענה מקצועי ומקיף ביותר, בין אם בשל ניסיון מקצועי ובין אם בשל הציוד העומד לרשותי, על מנת לאפשר להשיג את המטרה.

 

למה לבחור בסטודיו לצילום?

היום אפשר לערוך תמונות נפלאות בקלות די מפתיעה וכל זאת מתוך הטלפונים הניידים. אז מדוע בכל זאת כדאי להסתמך על

סטודיו מקצועי לצילום?

 

מצלמת הטלפון מביאה תוצאות נפלאות, וגם אני אוהב להשתמש בה מפעם לפעם, אך כאשר מבקשים להגיע לתוצאה איכותית

ברזולוציה גבוהה ועם אפשרויות עריכה מתקדמות בתוכנות מקצועיות, מוטב להסתמך על ציוד צילום משוכלל שיענה במדויק על הציפיות.

 

כצלם ברמת גן שממוקמת באזור מרכזי למדי, נדרשתי ללא מעט פרויקטים מעניינים בסביבה החל מתכניות אדריכליות ומבנים רבי רושם, דרך פארקים ציבוריים ופארקי שעשועים שונים ועד לאנשי מקצוע שמשרדיהם ממוקמים בגוש דן הסואן, ואשר מבקשים להדגיש ייחודיות על פני המתחרים. אני כמעט תמיד מוצא את עצמי רותם מספר טכניקות ושיטות צילום, כדי להפיק עבור לקוחותיי תוצאה מקורית ומרתקת.

להתבונן בפרטים הקטנים

אמנם מצאת אותי כיוון שחיפשת צלם ברמת גן, אך הקו הראשי והחשוב ביותר שלטעמי צריך להנחות כל לקוח/ה הוא בחירת צלם מקצועי על-פי יכולתו לצלול אל תוך הפרטים ולו הקטנים ביותר

לאורך כל הפרויקט, אלווה אותך באופן אישי, בין אם מדובר בסט צילומי סטילס, ובין אם מדובר בהפקה רחבה של סרטוני תדמית מקצועיים לבית העסק שלך.

 

לפרטים נוספים השאירו לי פניה באתר או צרו עמי קשר טלפוני

יוני שפר,

בעליdbpicture  סטודיו לצילום ברמת גן

 

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: