צילום לרשתות חברתיות

יוני שפר, צלם מקצועי עם ניסיון של 15 שנים בתחום.

לעולם הצילום נכנסתי כשהייתי צלם חובב ובדגש על תחום הסטילס. מדהים אותי לראות כיצד ענף זה מפעם לפעם ממציא את עצמו מחדש כשצרכים שבעבר לא התקיימו כך לפתע עולים ומטרות עסקיות חדשות צצות להן.

בעוד שבעבר, צילום פורטרט היה מכוון בעיקר לבעלי מקצועות דוגמת עורכי דין, רואי חשבון ורופאים, או מקצועות שצילום הוא חלק בלתי נפרד מתיק העבודות דוגמת שחקנים או ענף הדוגמנות, הרי שכיום צילומי פורטרט הם גם חלק מהותי מהתדמית שלנו ברשתות החברתיות.

עתה כשהרשת החברתית היא גם קרקע פורייה ליצירת קשרים עסקיים או קבלת לקוחות חדשים, צילומי תדמית איכותיים שמשדרים את המסרים השיווקיים הנכונים, יכולים לסייע רבות למקצועות בהם פרילנסרים נשענים על הדף העסקי.

אם אתם קואצ’רים, יועצים עסקיים, מעצבים גרפיים, מרצים או למעשה כל תחום שזוכה לחשיפה ברשתות החברתיות – אני מזמין אתכם יחד איתי, ליום לצילומים חווייתי, מהנה וכמובן עם בוק תמונות איכותי לשביעות רצונכם.

        לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

צילום פורטרט לרשתות חברתיות - תיק עבודות

צריך להיערך מראש?

יום לצילום פורטרט לרשתות החברתיות דומה לכל סשן צילומים תדמיתי, ואין הבדל משמעותי בינו לבין צילומי תדמית לחברות לצורך הדוגמה.

אני ממליץ בחום להיערך ליום הצילומים, ולפנות את הלו”ז.

הגיעו כשאינכם לחוצים או מתוחים להגיע לפגישה חשובה, כשאתם לאחר שנת לילה טובה, התלבשו בבגדים המחמיאים שאיתם אתם מרגישים בנוח, התגנדרו ובואו עם מצב רוח טוב.

ברור לי שחלקכם מעולם לא היה בסטודיו לצילום בעבר, ושלעתים המעמד הוא טיפה מלחיץ לא נוח.

אני מבטיח לכם חוויה מהנה, ואט אט נלמד לאהוב קצת יותר את המצלמה. לא רוצה להתחייב, אבל יש סיכוי לא רע שעם תום הצילומים, דווקא תרגישו שהרווחתם עוד חוויה שונה, כיפית ושוברת שגרה.

לאור העובדה שצילום לרשתות חברתיות צריכים לשדר מקצועיות ועם זאת גם מעט קלילות, המטרה שלי היא שבסופו של דבר תרגישו בנוח, ותשדרו פשוט מאוד את מי שאתם. בצילומי פורטרט, אותנטיות היא שם המשחק.

עריכה מקצועית

צילום מקצועי ועריכת תמונה הם חלק מתהליך אחד בלתי נפרד. את התמונות שנפיק מיום הצילומים, נבחר ביחד, בהתאם לרצונכם. את התמונות הנבחרות נערוך ונלטש, ולא אל תדאגו לא יהיה מדובר בפוטושופ אכזרי כמו שעושים לדוגמנים ודוגמניות. המטרה היא לבצע תיקוני צבע ובהירות קטנים, שיחדיו הופכים את הצילום להרבה יותר איכותי, חד ומחמיא.

 

לכל שאלה על צילום לרשתות חברתיות או שירותים נוספים שמוצעים אצלי באתר, השאירו לי פניה באתר או צרו איתי קשר טלפוני: 054-4440203.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: