צילום נדל"ן

dbpicture מתמחה בצילום נכסים לנדל”ן וזמינה לפרויקטים בסדרי גודל משתנים מפרטיים ועד לצרכים מסחריים.

החל מן הרגע שבו אתם שלמים עם ניראות הנכס, זו העת הנכונה להזמין צלם מקצועי ומנוסה שיצלם את נכס הנדל”ן וידרבן סגירת עסקאות.

שני שירותי צילום נדל"ן לבחירתכם

ישנם שני שירותים שלעתים נדרשים באופן נפרד, ולפעמים כדאי לשלב ביניהם

צילום אווירי של נכסי נדל”ן מתבקש בעיקר כאשר מדובר בפרויקטים קבלניים חדשים ובמבנים אדריכליים רבי רושם. צילום אווירי מספק תמונות עוצרות נשימה ומסייע באופן משמעותי לשיווק הנכס ותפיסת תשומת הלב של הרוכשים.

צילום נדל”ן של נכסים, נדרש יותר כאשר רוצים למכור נכס קיים או לשווק אותו בצורה נכונה יותר. כך למשל ישנו צילום נדל”ן של נכס המוצע למכירה, ומנגד יש צילום נכסים של בית מלון כשהמטרה היא לדרבן סגירת עסקאות של נופשים.

        לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).


תיק עבודות

לבלוט מעל כולם

בדיוק כמו בכל צילום מוצר באשר הוא, גם נכס הנדל”ן שאנו מבקשים לשווק הוא מוצר לכל דבר ועניין, וככזה – כדאי שנציג אותו באור המחמיא ביותר.

נכס שמושך את העין, בולט יותר ומשדר יוקרה, הוא גם נכס שעבורו הרוכשים הפוטנציאליים מוכנים להתגמש במחיר ולהסכים על הערך הנקוב. 

כדי להשיג את המטרה הזו, חשוב להיערך מראש עם ציוד הצילום המקצועי ביותר, המספק תמונות חדות וברורות ושלעתים עושה שימוש בעזרים חיצוניים נוספים לצורך השגת התאורה המחמיאה.

שימוש ברחפן צילום מקצועי

בדיוק כמו בכל צילום מוצר באשר הוא, גם נכס הנדל”ן שאנו מבקשים לשווק הוא מוצר לכל דבר ועניין, וככזה – כדאי שנציג אותו באור המחמיא ביותר.

נכס שמושך את העין, בולט יותר ומשדר יוקרה, הוא גם נכס שעבורו הרוכשים הפוטנציאליים מוכנים להתגמש במחיר ולהסכים על הערך הנקוב.


כדי להשיג את המטרה הזו, חשוב להיערך מראש עם ציוד הצילום המקצועי ביותר, המספק תמונות חדות וברורות ושלעתים עושה שימוש בעזרים חיצוניים נוספים לצורך השגת התאורה המחמיאה.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: