צילום כנסים

לא חסרות סיבות שיגרמו לנו לרצות לתעד את הכנס שקרב ובא 🙂

ראשית כל, תמיד כיף לצבור זיכרונות חדשים, ולשלוח את התמונות הנבחרות בין העובדים ושלל המשתתפים שלקחו חלק בעשייה או בנוכחות.

שנית, כנס מקצועי הוא הזדמנות עולה עבור עסקים וחברות, למתג את עצמן ולהציג ‘אווירה’ מסוימת, ובה היא מכנסת אי אלו יודעי דבר ביחד לצורך חשיבה משותפת / מכנסת את עובדיה כדי להעשיר את ידיעתם ולייצר הווי עובדים מסוים / משיקה מוצרים חדשים באופן חגיגי ויוצא דופן וכיוצא בזה. – חבל יהיה שאירוע שכזה יתפספס ולא יונצח בכמה וכמה תמונות מרשימות, לא?

ושלישית, צלם כנסים מקצועי שמתעד את ההרצאות והמצגות, יכול גם להסתובב בין הנוכחים והנוכחות ולצלם כמה תמונות אישיות. המוזמנים והמשתתפים תמיד שמחים שיש דבר מה שקצת שובר את הקרח, ומשרה על אנשים תחושה קלילה ומהנה.

על מי, כמה ולמה ארחיב בהמשך, כעת אשמח להזמין אתכם לצפות בצילומי כנסים קודמים בהם השתתפתי.

יוני שפר054-4440203

צילומי כנסים - תיק עבודות

צילום כנסים - אופרציה שלמה? לא בהכרח

מתכנני כנסים לעתים חוששים שהזמנת איש צילום, כרוכה בצוות צילום. המציאות בפועל היא דווקא הרבה יותר פשוטה, ולרוב מדובר בצלם כנסים אחד שמגיע אל האירוע, מסתובב בין האנשים, ממוקם בקרבת הבמה, ומתעד רגעים יפים ומרתקים בזוויות שונות ומיוחדות.

באם מדובר בצילום כנסים בממדים יוצאי דופן, ייתכן ונצטרך לרתום אל המשימה מספר אנשי צוות. מרבית הסיכויים שלא כך יהיה, אך נדע לענות על זה מיד עם שיחת הייעוץ הראשונית לקבלת הפרטים אודות האירוע המתקרב.

הפרטים החשובים ביותר עבורי

אם יש לכם ציפיות אישיות מהתוצר שצילום הכנסים יביא עמו, אשמח שתחלקו את זה איתי. בדיוק כמו שבצילומי פורטרט, מדובר במסע אישי שאני והלקוח/ה הולכים בו ביחד עד לקבלת התוצאות שמשקפות את מושא הצילום, כך גם לכנס שלכם מגיע שיצלמו אותו באופן שמעביר את האווירה על הצד הטוב ביותר, את הנוכחים ואת התחושות.

בד בבד, אשמח לקבל גם פרטים טכניים חשובים כמו מספר המוזמנים שאמורים להגיע לאירוע, מה הלו”ז המתוכנן עבור הפעלות או הרצאות כאלו ואחרות. האם האירוע מתקיים באולם כנסים? או אולי בחוץ? אם בחוץ, גם לבחון את האפשרות למוצרים נוספים דוגמת צילום אווירי שיתעד הכל ממעוף הציפור.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: