צילום וידאו מקצועי

צילום וידאו מקצועי עבור עסקים, חברות ולקוחות פרטיים.

יש לכם אירוע שאתם רוצים לתעד? מוצר או שירות שאתם רוצים לשווק? סרטון תדמיתי שחשוב לכם לדייק בו עד לפרט האחרון? שמי יוני שפר, ואני צלם מזה 15 שנים. לצד הניסיון המקצועי והיכולות שצברתי לאורך הזמן בתוכנות עריכה ובציוד צילום מתקדם, אני מביא איתי ראייה שונה וייחודית שיכולה לייחד את הסרטון הסופי ולייצר עבורכם מוצר מקורי וייחודי.


 תחום ההתמחות שלי פונה לאירועים רשמיים דוגמת כנסים ואירועי חברה ויצירת סרטונים שיווקיים עבור חברות, פרילנסרים 
ועסקים קטנים.

 

        לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

  

צילום וידאו מקצועי - תיק עבודות

אפשרות לצילום אווירי

סטודיו dbpicture ערוך למגוון רחב של פרויקטים ובמורכבויות משתנות.

באפשרותכם לבחור בצילום וידאו מקצועי מן הקרקעבצילום אווירי באמצעות רחפן ובשילובים בין השניים שיחד נערכים לכדי סרטון מקצועי.

כדי להבטיח את ביטחונם של המצולמים וכל הנוכחי, ברשותי רישיון מטיס רחפן כנדרש על-פי חוק ורישיון להפעלה אווירי. כמו כן, לצורך ביצוע צילומים בתנאים משתנים, ברשותי רישיון עבודה בגובה, ואני עובר את ההשתלמויות הנדרשות בכפוף לנדרש בחוק.

לפרטים אודות הרישיונות שברשותי לחצו כאן. למעוניינים, אני מציע קורס רישיון מטיס רחפן מקצועי והכנה מלאה לקראת הבחינה. למידע לחצו כאן.

צילום וידאו מקצועי מן האוויר יכול להתאים למגוון רחב של צרכים החל משידורים חיים בפסטיבלים אשר מוקלטים לצרכים מסחריים או שיווקיים, דרך סרטונים שיווקים ותדמיתיים עבור נכסים נדל”ניים ופרויקטים אדריכליים ועד לתיעוד של אירועים דוגמת כנסים ואירועי חברה.

עריכה מקצועית

בין אם בחרתם בסרטוני תדמית לעסק שלכם, ובין אם המוצר אשר בו אתם מעוניינים הוא תיעוד של כנס, אירוע או פסטיבל, כלל חומרי הגלם שנאסוף מיום הצילומים, יעברו עריכה מקצועית עד לקבלת מוצר מוגמר איכותי.

ברשותי ידע נרחב בכל תוכנות העריכה הפופולריות לרבות אפטר אפקטס ועיבוד תמונה דיגיטלי.

צילום וידאו מקצועי מוכרח לעבור עריכה וטיפול באמצעות תוכנות שונות אשר יאפשרו לתקן פגמים בצילום ולהקנות ללקוחות מוצר מושלם לשביעות רצונם.

אודותי

יוני שפרצלם מקצועי בעל ניסיון של כ-15 שנים בתחום.

אני מזמין אתכם להתרשם ממגוון תיקי העבודות שפזורים אצלי באתר בנושאים רבים ומגוונים.

לרשותי ידע וניסיון מקצועי בצילום ווידאו ועריכת סרטונים, יצירת תצלומים וסרטונים אוויריים וצילומי סטילס על סוגיהם השונים מצילומי פורטרט ועד לצילומי מוצר.

אשמח לצאת יחד אתכם למסע שבסיומו נסריט ונצלם בדיוק את המוצר שדמיינתם.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: