הפרוייקט שלך c
מפרספקטיבה אחרת
הפרוייקט שלך מפרספקטיבה אחרת

צילום אווירי לנדל"ן ותשתיות

חברת הצילום Dbpicture הינה מהמובילות בתחומה. החברה מספקת שירותי צילום אווירי למגוון רחב של פרויקטים עבור רשויות מוניציפליות, חברות בנייה, תשתית, חברות הפקות אירועים וארגונים וגופים אחרים במשק הישראלי.

צילום אווירי של
נדל”ן ותשתיות מעניק ללקוחותינו זווית איכותית ורחבה, המאפשרת לבצע מעקב
מדוייק אחר קצב ההתקדמות הפרויקט, וקבלת תמונת מצב מדוייקת. לצד חברות וקבלני
בניה, חברתנו מעניקה שירותי
 הפקות
ווידאו
 וצילום סטילס עבור חברות הנדסת תשתיות ומשרדי אדריכלות, וזאת לצורכי תיעוד,
הכנת סרטוני תדמית ויצירת סרטונים לצרכים שיווקיים ופרסומיים.

גלריית צילום אווירי לנדל"ן

צילום מעקב בנייה

צילום אווירי למטרת מעקב בנייה משמש את מנהלי הפרוייקט, ככלי לניתור וניתוח קצב הבנייה בהשוואה לתוכניות, ובקרה תקופתית אחר נהלי הבטיחות והעבודה של הצוותים בשטח. המעקב מאפשר הליך קבלת החלטות נכון יותר ומדויק יותר, כזה אשר תואם את המציאות שבשטח. באמצעות החומרים המצולמים ניתן לייצר מצגות עם תמונות וסרטונים באיכות גבוהה.

כמו כן, חברות בנייה רבות נעזרות בצילום אווירי לבנייה כאמצעי למטרות שיווק, החל מסרטוני תדמית ועד לצילומי סטילס מרהיבים מזוויות ייחודיות. כאן המקום לציין שכלל החומרים מתועדים באמצעות ציוד צילום מתקדם המאפשר רזולוציה חדה וראות נקייה של האתר מגבהים משתנים.

מה כוללים סרטי מעקב בנייה?

סרטוני מעקב בנייה כוללים צילום וידאו אווירי, צילום וידאו קרקעי וצילום טיימלאפס (קצר טווח וארוך טווח). אחת לתקופה עורכים סרטון ביניים המתאר את התקדמות הפרוייקט עד לנקודת הזמן העדכנית. בסיום הפרוייקט עורכים את הסרטון המסכם, ובו מציגים את תהליך הבנייה בשלמותו. הסרטונים כוללים מוזיקת רקע, וניתן לשלב גם ראיונות עם אנשי מקצוע, כתוביות (למשל נתונים כמותיים), הסברים גרפיים ואנימציות.

דוגמאות לטיימלאפס קצר טווח

מוצרים נוספים

כניסתם של הרחפנים לעולם הצילום פתחה את הדלת לעולם של מוצרים שבעבר היו נחלתם של מסוטי/מסוקי צילום. הרחפן הינו כלי זעיר ושקט, ולכן הוא יעיל מאוד בשטח עירוני, אך גם בשטח פתוח. למוצרי הצילום האווירי עלויות נמוכות, והם מספקים מענה מהיר ויעיל בתחומי המיפוי, הבנייה ושיווק פרוייקטים או אתרים.

סיור וירטואלי פארק אופקים

סיור וירטואלי המציג פנורמה של פארק אופקים. הסיור מציג תמונה שלמה וכוללת של הפארק, ומשלב בתוכו סרטונים של כל מתקני הפארק ופינות הישיבה. בנוסף, משולב גם סרטון תדמית של קק”ל.

סיור וירטואלי תל אביב

סיור וירטואלי המציג פנורמה של תל אביב מגובה של 65 מטר, המדמה את הגובה מהקומה העשרים. הצילום מציג את הנוף הנשקף מקומה זו, ומשלב בתוכו תמונות וסרטונים של אתרים באיזור.

צילום אווירי להצגת הדמיות

צילום רחפן בגובה ומהירות הנקבעים מראש, מייצר פתרון פשוט להצגת הדמיות של מבנים על פני השטח. צילום סטילס נותן את אותו המענה בתצוגת הדמיה סטטית.

פוטוגרמטריה ומידול

בעזרת תוכנה ייעודית, הרחפן מבצע גיחת צילום אנכי בתוך תחום נתון (במתווה שתי וערב). השילוב בין צילום רחפן ומודד קרקעי, מייצר פתרון יעיל וזול בתחום המיפוי. ניתן לבצע שילוב צילום אלכסוני (בגבהים שונים) ואנכי , ולייצר מהחומרים מודל תלת ממדי.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: