צילום אווירה

יוני שפר, בעל הסטודיו לצילום ברמת גן, מתמחה במגוון רחב של תחומי צילום ועריכה, החל מצילומי סטילס לאנשי מקצוע ויצירת בוק מקצועי למשחק ודוגמנות, דרך סרטוני תדמית לעסקים וצילומי אווירה ועד לצילומים אוויריים באמצעות רחפן עבור מגוון רחב של צרכים.

 

באם אתםאנשי מקצוע הזקוקים לצילום סביבתכם העסקית, חשוב שהמסר הנכון יועבר לצופים.

 

הלקוחות של היום אוהבים לצפות באתר העסק ולראות את חיי החברה שבו. צילומי אווירה יכולים לעשות את כל ההבדל ולהגדיל באופן משמעותי את כמות ההמרות, הפניות והעסקאות החדשות.

תיק עבודות לצילומי אווירה

צילומי אווירה יכולים להתקיים בסטודיו, אך העדיפות היא תמיד למשרד העסק.

 

באם מדובר בפרילנסרים אפשר לשדר אווירה משרדית רעננה של בית מואר באור יום טבעי.

 

הצילומים יכולים להיעשות בבימוי, ולעתים הם אכן כוללים זאת, אך במרבית הזמן אפעל לנצל את הרגעים הקטנים והטבעיים כדי לשדר את האווירה המשרדית האמיתית.

 

במקום שאדבר על צילום אווירה, אעשה את מה שלשמו הגעתם לכאן ואתן לתמונות לדבר בעד עצמן :)סטודיו מקצועי לצילום שמתמחה בצילומי פנים, צילומי אווירה וצילום סביבה עסקית.

 

למיתוג ויחסי ציבור

משרד פרסום יהיה מעוניין להעביר אווירה דינמית של חברה צעירה, רעננה, חדשנית וחדורת מטרה. מנגד, משרד אדריכלים יבקש אולי לשדר אווירה קצת יותר מערכתית, מסודרת ומחויטת, ועם זאת מעודנת ואף היא בעלת אווירה חדשנית שאיננה מרפה ולו לרגע.

המטרות הןלרוב אותן המטרות – שהקהלים הנכונים יצפו בתצלום ויקבלו את המסרים הסמויים החבויים בו. ועם זאת, הדרך לשם יכולה להיות שונה בתכלית בין עסק אחד לרעהו.

אני מזמין אתכם להתרשם ממגוון תיקי העבודות המופיעים באתר. 

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

 

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: