כל פתרונות הצילום
תחת קורת גג אחת
כל פתרונות הצילום תחת קורת גג אחת

צילום אדריכלות, נדל"ן והנדסה

ברוכים הבאים למקום שבו תמצאו מענה כולל ומקיף לכל צרכי התיעוד שלכם. אני, כצלם אדריכלות ונדל”ן מנוסה, מתמחה במתן שירותי צילום סטילס, הפקות וידאו וצילום אווירי (ברשיון) עבור משרדי אדריכלות, מעצבי פנים, קבלנים, יזמים, חברות הנדסה ותשתיות ומשרדי תיווך. צילום אדריכלי מבטא את החזון ומדגיש את קו המחשבה מאחורי העיצוב. הצילום מציג את ההרמוניה שבין הצורות, הצבעים והתאורות בהם בחר האדריכל/מעצב לבין התאורה הטבעית של המקום. הצילום יכול לשמש גם ככלי לליווי בנייה או פרוייקט הנדסי, לצורך בקרה או שיווק. במהלך השנים צברנו נסיון רב במגוון רחב של טכניקות צילום והצגתם. אתם מוזמנים להתבונן במגוון האפשרויות המופיעות בדף זה.

גלריות צילום סטילס

וידאו אדריכלי

סרטוני עיצוב פנים הם חלון הראווה של אדריכלים ומעצבי פנים, כמו גם בעלי נכסים המעוניינים לבצע מכירה או השכרה. עפ”י סוג הנכס נקבעים סוגי הצילום, כאשר בנכסים צמודי קרקע ובדירות פנטהאוז יש חשיבות רבה גם לצילום אווירי בנוסף לצילום הסטנדרטי. הצילום מתבצע לאורך שעות האור והחושך, על מנת להדגיש את התאורה הטבעית ביחד עם התאורה המלאכותית, וזאת בכדי להציג את הנכס באופן המיטבי והמחמיא ביותר.

ליווי בנייה ופרוייקטים

סרטוני מעקב בנייה נחלקים לשתי קטגוריות – ליווי בנייה ארוכת טווח וליווי פרוייקטים הנדסיים קצרי טווח. בשני המקרים התיעוד כולל צילום וידאו אווירי, צילום וידאו קרקעי וצילום טיימלאפס (ארוך או קצר טווח בהתאם לפרוייקט). בפרוייקט בנייה עורכים אחת לתקופה סרטון ביניים, ובסיום הפרוייקט עורכים סרטון מסכם, ובו מציגים את תהליך הבנייה בשלמותו. בפרוייקט הנדסי קצר טווח עורכים סרטון אחד בסיום (דוגמאות בהמשך הדף). צילום מעקב בנייה משמש את מנהלי הפרוייקט, ככלי לניתור וניתוח הבנייה בהשוואה לתוכניות, ובקרה תקופתית של קצב ההתקדמות בפועל. המעקב מאפשר הליך קבלת החלטות נכון יותר ומדוייק יותר, כזה שתואם את המציאות שבשטח. בנוסף לכך, ניתן לייצר באמצעות הצילום חומרי שיווק (וידאו וסטילס) ברזולוציה גבוהה וממגוון זויות המאפשרות צפייה באתר בגבהים משתנים, בתוך המבנים ומחוץ להם.

 

דוגמאות לליווי בנייה
ארוכת טווח

דוגמאות לליווי פרוייקט
קצר טווח

מוצרי צילום אווירי

כניסתם של הרחפנים לעולם הצילום פתחה את הדלת לעולם של מוצרים שבעבר היו נחלתם של מטוסי/מסוקי צילום. הרחפן הינו כלי זעיר ושקט, ולכן הוא יעיל מאוד בשטח עירוני, אך גם בשטח פתוח. למוצרי הצילום האווירי עלויות נמוכות, והם מספקים מענה מהיר ויעיל בתחומי המיפוי, הבנייה ושיווק פרוייקטים או אתרים.

סיור וירטואלי פארק אופקים

סיור וירטואלי המציג פנורמה של פארק אופקים. הסיור מציג תמונה שלמה וכוללת של הפארק, ומשלב בתוכו סרטונים של כל מתקני הפארק ופינות הישיבה. בנוסף, משולב גם סרטון תדמית של קק”ל.

סיור וירטואלי תל אביב

סיור וירטואלי המציג פנורמה של תל אביב מגובה של 65 מטר, המדמה את הגובה מהקומה העשרים. הצילום מציג את הנוף הנשקף מקומה זו, ומשלב בתוכו תמונות וסרטונים של אתרים באיזור.

צילום אווירי להצגת הדמיות

צילום רחפן בגובה ומהירות הנקבעים מראש, מייצר פתרון פשוט להצגת הדמיות של מבנים על פני השטח. צילום סטילס נותן את אותו המענה בתצוגת הדמיה סטטית.

פוטוגרמטריה ומידול

בעזרת תוכנה ייעודית, הרחפן מבצע גיחת צילום אנכי בתוך תחום נתון (במתווה שתי וערב). השילוב בין צילום רחפן ומודד קרקעי, מייצר פתרון יעיל וזול בתחום המיפוי. ניתן לבצע שילוב צילום אלכסוני (בגבהים שונים) ואנכי , ולייצר מהחומרים מודל תלת ממדי.

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: