סרטוני תדמית לעסקים קטנים

בין אם אתה פרילנסר ובין אם אתם חברה קטנה ומשפחתית עם מספר עובדים בודדים, בין אם אתם מפיקי אירועים ובין אם אתם חדר כושר עם חוגים – סרטוני תדמית לעסקים קטנים הם כרטיס הביקור שלכם, והם יכולים למשוך את הקהלים הנכונים להפוך ללקוחות משלמים.

בעידן שבו כולנו מוצפים במסרים שיווקיים בכל מדיה, בעיקר ברשת האינטרנט, עזרים וויזואליים של תמונות וסרטוני ווידאו הם הדרך האידיאלית לתפוס את תשומת לבם של הגולשים, ולפרוט להם על המיתרים הנכונים.

ב-dbpicture נשמח להכיר אתכם, להבין את מהות העסק, מי הנפשות הפועלות, מי הקהלים שאליהם אנחנו מכוונים ומה הווייב שאנחנו רוצים להקרין.

 

אחרי תחקיר מעמיק והיכרות אישית אתכם – יהיה לנו די חומר כדי להפיק סרטון שמותאם בדיוק לכם ובתקציב גמיש.לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

 

תיק עבודות: תדמית לעסק קטן

לרשתות החברתיות ולאתר החברה הרשמי

בעוד שבעבר הפקות ווידאו היו שמורות לחברות גדולות שביקשו לפרסם עצמן בטלוויזיה, הרי שכיום סרטוני תדמית לעסקים קטנים הם דבר נפוץ ומקובל.

 

אולי לא לכל עסק יש אתר, אך כמעט שלא ניתן למצוא עסקים שאין ברשותם נכסים דוגמת דף פייסבוק עסקי או אינסטגרם. בעלי העסקים יודעים שהקהלים שלהם נמצאים פרק זמן בלתי מבוטל ברשתות, ודרך פרסום נכון וממוקד עם סרטון שתופס את העין, ניתן להגדיל באופן דרמטי את מספר הפניות, העסקאות והרכישות.

 

דוגמה קלאסית לכך היא סרטון תדמית שנוצר עבור מסעדת פלאפל קטנה. מספיקים כמה טריקים מקצועיים, זוויות נכונות ומסר פרסומי קולע, כדי שמיד עם פרסום הסרטון באמצעים דוגמת שיווק ממומן בפייסבוק, הקהלים הנכונים יתרשמו, יקבלו תיאבון וישימו את דחיית הסיפוקים שלהם בצד 🙂

דוגמה נוספת היא נגרייה. האם באמת סרטון תדמית לעסק קטן יכול לעשות את ההבדל? עם הפקת ווידאו נכונה שמצלמת את הרהיטים מהזוויות הנכונות ומשדרת יוקרה לצד חמימות של עץ ועבודת יד, המסרים השיווקיים יכולים לקלוע ולדרבן את הקהלים להגיע כשהם מפוייסים הרבה יותר ונכונים לבצע רכישה.

 

באתרי תדמית, הנתונים מראים שאתרים עם סרטוני תדמית שמציגים את העסק, נהנים מאחוזי המרה גבוהים יותר. אחת הסיבות לכך היא שהקהלים שלנו כמעט ולא אוהבים לקרוא תוכן – הם אוהבים לצפות בתמונות וסרטונים. יש לכם אתר תדמית? בשלב מסוים מומלץ להשקיע בהפקת סרטון תדמית איכותי

 

 

איך מתחילים?

סרטוני תדמית לעסקים קטנים לא שונים מאלו של החברות הגדולות והתאגידים – כולם ככולם צריכים לעסק מסר שיווקי מפתה, ליצור אווירה מסוימת והכי חשוב להבהיר מהי הייחודיות של העסק שלנו לעומת המתחרים.

קל להגיד, מאתגר לבצע. אנחנו לא ממהרים להפיק לכם סרטון של זבנג וגמרנו. יש כאן מלאכת מחשבת שצריכה קודם כל להתחיל עם היכרות אמתית ומעמיקה אתכם.

יש לעסק שלכם ייחודיות, יש לעסק שלכם את הרוח החיה והחיונית. המטרה שלנו ביחד, היא לאפיין את סרטון התדמית הנכון והאפקטיבי ביותר עבורכם, סרטון שיבליט וידגיש את כל מה שמייצג את בית העסק.

בעזרת תחקיר ממושך ותפירה אישית בהתאם לתקציבים משתנים, יופק עבורכם סרטון איכותי ומקצועי שיוכל להתאים למגוון פלטפורמות מקוונות החל מאתרים ועד לרשתות החברתיות.

כבר משיחת הטלפון הראשונה, נציב ביחד את המטרות, נגדיר יעדים, נבין את העלויות המדויקות, ומשם יוצאים לדרך.

חוויה מהנה מובטחת 🙂

בין אם מדובר בין אם מדובר בצילומי סטילס ובין אם מדובר בהפקות ווידאו – אווירה אותנטית שמחה וקלילה היא חלק .חשוב מתהליך היצירה

לצד המידע הרב שנעביר לגולשים, העלילה שנחשוב עליה והפרטים הקטנים, אני מבטיח לכם תהליך עשייה מהנה וחווייתי.

רוצים לקבל פרטים נוספים על סרטוני תדמית לעסקים קטנים? 

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר לי פניה או להתקשר:

  054-4440203(יוני).

התקשרו: 0544440203

אנא השאיר/י פרטיך בטופס: